Elgoibar

Egutegia – Calendario

Datozen ekitaldiak / Próximos eventos

Data / Fecha Eguna / Día Ordua / Hora Ekitaldia / Evento
21 MAI - 23 MAI HAINBAT EGUN 19:00 Alcarras
27 MAI OSTIRALA 20:30 Zinemakopa
28 MAI - 30 MAI HAINBAT EGUN 18:00 En su punto

Aurreko ekitaldiak / Eventos pasados

Data / Fecha Eguna / Día Ordua / Hora Ekitaldia / Evento
13 MAI - 16 MAI HAINBAT EGUN 19:00 Coda
06 MAI - 09 MAI HAINBAT EGUN 19:00 Camera cafe: la película
30 API - 02 MAI HAINBAT EGUN 19:00 El acontecimiento
29 API - 29 API HAINBAT EGUN 17:00 Kuikui
23 API - 25 API HAINBAT EGUN 19:00 Codigo emperador
24 API IGANDEA 16:30 Los tipos malos
22 API OSTIRALA 19:00 Mi hijo solo camina un poco mas lento
16 API - 18 API HAINBAT EGUN 19:00 La peor persona del mundo
17 API IGANDEA 16:30 Kikoriki Deja vu
14 API - 15 API HAINBAT EGUN 19:00 Las cartas de amor no existen
09 API - 11 API HAINBAT EGUN 19:00 Las Ilusiones Perdidas
10 API IGANDEA 16:30 Kaporito: El guardián de la montaña
08 API OSTIRALA 19:00 Noa & The Hell Drinkers
02 API - 04 API HAINBAT EGUN 19:00 Competencia Oficial
03 API IGANDEA 16:30 Tximinoen Izarra
25 MAR - 28 MAR HAINBAT EGUN 19:00 Muerte en el Nilo
27 MAR IGANDEA 16:30 TEMPUS
19 MAR - 21 MAR HAINBAT EGUN 19:00 Licorice Pizza
20 MAR IGANDEA 16:30 Tundama y el templo del sol
18 MAR OSTIRALA 19:00 Yo, La Peor del Mundo
12 MAR - 14 MAR HAINBAT EGUN 19:00 La Vida Era Eso
13 MAR IGANDEA 16:30 Ainbo: Amazoniako Gerlaria
11 MAR OSTIRALA 19:00 Maite Larburu
04 MAR - 07 MAR HAINBAT EGUN 19:00 Belfast
06 MAR IGANDEA 16:30 Buscando a la Magica Doremi
01 MAR - 01 MAR HAINBAT EGUN 16:30 Peru Krokodiloa
26 OTS - 28 OTS HAINBAT EGUN 19:00 En Un Muelle de Normandía
27 OTS IGANDEA 16:30 Valentina
25 OTS OSTIRALA 19:00 ZELANDA y Dientes de Luna
18 OTS - 21 OTS HAINBAT EGUN 21:00 El Método Williams
20 OTS IGANDEA 16:30 Ilargirantz
12 OTS - 14 OTS HAINBAT EGUN 19:00 Spiderman: No Way Home
13 OTS IGANDEA 16:30 Bidai on , Amona Braulia
11 OTS OSTIRALA 19:00 LEHENDAKARI GAIA
04 OTS - 07 OTS HAINBAT EGUN 21:00 Delicioso
06 OTS IGANDEA 16:30 Canta 2
04 OTS OSTIRALA 19:00 Niala Magoa
29 URT - 31 URT HAINBAT EGUN 19:00 Mamá o Papá
30 URT IGANDEA 16:30 Encanto
28 URT OSTIRALA 20:30 RUPER ORDORIKA
22 URT - 24 URT HAINBAT EGUN 19:00 MATRIX 4 Resurección
23 URT IGANDEA 16:30 El Valle de las Linternas
21 URT OSTIRALA 20:30 Greenpiss 21/01
14 URT - 17 URT HAINBAT EGUN 21:00 West Side Story
16 URT IGANDEA 12:30 GOAZEN 8.0
07 URT - 10 URT HAINBAT EGUN 21:00 Cerca de ti
09 URT IGANDEA 16:30 Clifford El Gran perro rojo
02 URT - 06 URT HAINBAT EGUN 19:00 La Familia Perfecta
02 URT IGANDEA 16:30 Trash
26 ABE - 27 ABE HAINBAT EGUN 19:00 CUIDADO CON LO QUE DESEAS